O nas

Meble Otrzonsek to rodzinna manufaktura mebli na wymiar z wieloletnimi doświadczeniem.

JESTEŚMY PRODUCENTEM MEBLI DLA CAŁEGO DOMU

jednak naszym produktem flagowym są meble kuchenne. Do każdego projektu kuchni podchodzimy indywidualnie. W naszym meblach największą rolę odgrywa ich układ dlatego wielokrotnie analizujemy projekt,  gwarantując Państwu dobrą ergonomię pracy w  kuchni tak aby stała się ona łatwa i przyjemna!

Priorytetem naszej firmy jest profesjonale i indywidualne podejście do Klienta. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie z pasją którzy chętnie podejmują współpracę bezpośrednio z Klientem jak również projektantami, realizując kreatywne i niestandardowe projekty.

 

Naszą wizytówką i zarazem jedyną reklamą jaką posiadamy jest polecanie zadowolonych Klientów.

WIZJĄ NASZEJ FIRMY

wywodzącej się z małej miejscowości w zagłębiu stolarskim od zawsze była chęć wyjścia po za schemat. Jako młodzi ludzie z ogromną energią i zapałem do pracy stawialiśmy na nowe, niespotykane realizacje oraz nietypowe rozwiązanie kuchenne.

Skutkiem tego były meble odbiegające znacznie od produkowanych w okolicy, co pozwoliło nam zbudować zupełnie nowy zasięg Klientów i otworzyć się na inne rynki, dając nam świeżość pomysłów, swobodę działania i możliwość ciągłego rozwoju.

CEL FIRMY

 w naszej pracy cenimy sobie przyrodę dlatego z roku na rok stajemy się być coraz bardziej „eco-frendly”. Przy produkcji naszych mebli używamy tylko niezbędnych produktów,  starając się tworzyć jak najmniej odpadów. Kierując się tą myślą meble które trafiają do Państwa, pakowane są w materiały wielokrotnego użytku.

Możemy pochwalić się,  że nasza firma obecnie korzysta w 100% z odnawialnych źródeł energii. Dbając o przyrodę nie zapominamy również o naszych pracownikach. Inwestując w najnowsze systemu odpylania i filtracji powietrza, zniwelowaliśmy do absolutnego minimum produkcje szkodliwych dla zdrowia pyłów na terenie naszego zakładu co statystycznie wydłuża okres życia naszych pracowników o około 3-4 lata.

Jakość naszych usług jest systematycznie podwyższana poprzez zakup najnowszych sprzętów do obróbki drewna dostępnych na rynku, co skutkuje jeszcze lepszą jakością naszych produktów.

W naszej ofercie